KONST / Litografier / Litografi 7347432
nr 734 7432
Litografi
Mikael Engblom, signerad, 23/25, motivets mått: 19x35
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 januari 2012
kl 17:33:32
13/1 16:40:02