KONST / Litografier / Litografi 13163280

nr 1316 3280

Litografi

Matisse, -53, tryckt signartur, 46x39 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 30 mars 2020
kl 19:12:51