KONST / Litografier / Litografi 13862056
nr 1386 2056
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 20/99, daterad -76, "Leros". Motivet: 54x40, yttermått inklusive ram: 70x54 cm
Kondition: spricka i glas,
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:21:03
21/3 21:16:31
22 mar