KONST / Litografier / Litografi 14096006

nr 1409 6006

Lowell Nesbitt

(1933-1993), USA

Litografi, Oldenburgs Studio (Ghost edition). Signerad, numrerad 13/19. Bladets mått: 100x127 cm, oramat löst blad

Lowell Nesbitt, amerikansk bildkonstnär född 1933, död 1993.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 20:16:30

Lowell Nesbitt

Läs mer om Lowell Nesbitt