KONST / Litografier / Litografi 14077468
nr 1407 7468
Lowell Nesbitt
(1933-1993), USA
Litografi, Oldenburgs Studio (Ghost edition). Signerad, numrerad 11/19. Bladets mått: 100x127 cm, oramat löst blad
Lowell Nesbitt, amerikansk bildkonstnär född 1933, död 1993.
Utrop:
700 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:57:25
4/7 12:55:54
Lowell Nesbitt
Läs mer om Lowell Nesbitt