KONST / Litografier / Litografi 12332540
nr 1233 2540
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Litografi, Höjdhoppare, EA-upplaga, signerad. Motivet: 29x41
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:05:34
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg