KONST / Litografier / Litografi 12319137
nr 1231 9137
Lars Rolf
(1923-2001), Sverige
Litografi, Skutor. Signerad, daterad -52, numrerad 125/150. Motivet: 30x24 cm
Lars Rolf, svensk bildkonstnär född 1923, död 2001.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 januari 2019
kl 20:06:20
28/1 17:49:43