KONST / Litografier / Litografi 12113176
nr 1211 3176
Lars Hillersberg
(1937-2004), Sverige
Litografi, Bröderna Victor. Signerad, numrerad 18/100, bladets mått: 50x70 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:32:28
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
22 okt
Lars Hillersberg
Läs mer om Lars Hillersberg