![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Litografi 10526299
*
nr 1052 6299
Lars-Olof Gynning
(1920-2003), Sverige
Litografi, Lars-Olof Gynning (1920-2003), "Klippkust", 148/150, motivet: 36x50
Lars-Olof Gynning, svensk målare och konsthantverkare, född i Karlskrona 1920, död i Stockholm 2003.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 augusti 2016
kl 19:25:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/8 11:59:22
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Lars-Olof Gynning
Lars-Olof Gynning, svensk målare och konsthantverkare, född i Karlskrona 1920, död i Stockholm 2003.
Läs mer om Lars-Olof Gynning
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik lars-olof gynning litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5267 Blandteknik
Lars-Olof Gynning (1920-2003), Sverige. Katt. Blan..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:19
-
5268 Blandteknik
Lars-Olof Gynning (1920-2003), Sverige. Signerad m..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:04
*
Lars-Olof Gynning
Lars-Olof Gynning, svensk målare och konsthantverkare, född i Karlskrona 1920, död i Stockholm 2003.
Läs mer om Lars-Olof Gynning
nr 1052 6299
Lars-Olof Gynning
(1920-2003), Sverige
Litografi, Lars-Olof Gynning (1920-2003), "Klippkust", 148/150, motivet: 36x50
Lars-Olof Gynning, svensk målare och konsthantverkare, född i Karlskrona 1920, död i Stockholm 2003.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 augusti 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/8 11:59:22 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Lars-Olof Gynning
Lars-Olof Gynning, svensk mÃ¥lare och konsthantverkare, född i Karlskrona 1920, död i Stockholm 2003.Läs mer om Lars-Olof Gynning
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik lars-olof gynning litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5267 Blandteknik
Lars-Olof Gynning (1920-2003), Sverige. Katt. Blan..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:19 -
5268 Blandteknik
Lars-Olof Gynning (1920-2003), Sverige. Signerad m..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:04