KONST / Litografier / Litografi 7931662
*
nr 793 1662
Litografi
Kerstin Ostwald, 'Vårkänningar i vinden', 2/20, motivets mått: 50x30
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 november 2012
kl 17:18:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/11 00:30:32
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik kerstin ostwald litografi litografier
-
5099 Blyerts
Tillskriven Arvid Fougstedt. Bildmått: 34x24cm, yt..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:39
-
6160 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Ytt..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:35
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:28
*
Litografi
nr 793 1662
Litografi
Kerstin Ostwald, 'Vårkänningar i vinden', 2/20, motivets mått: 50x30
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 november 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/11 00:30:32 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik kerstin ostwald litografi litografier
-
5099 Blyerts
Tillskriven Arvid Fougstedt. Bildmått: 34x24cm, yt..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:39 -
6160 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Ytt..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:35 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:28