KONST / Litografier / Litografi 10436384
*
nr 1043 6384
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Litografi, Joakim Allgulander (f. 1965), "Blinded", PT, bladets mått: 38x27, löst blad
Joakim Allgulander, svensk målare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 juni 2016
kl 19:42:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/6 23:46:48
1
100 kr
10/6 17:35:55
2
150 kr
13/6 01:38:09
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Joakim Allgulander
Joakim Allgulander, svensk målare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.
Läs mer om Joakim Allgulander
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik joakim allgulander litografi litografier löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52
*
Joakim Allgulander
Joakim Allgulander, svensk målare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.
Läs mer om Joakim Allgulander
nr 1043 6384
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Litografi, Joakim Allgulander (f. 1965), "Blinded", PT, bladets mått: 38x27, löst blad
Joakim Allgulander, svensk målare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 juni 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/6 23:46:48 | 1 | 100 kr |
10/6 17:35:55 | 2 | 150 kr |
13/6 01:38:09 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Joakim Allgulander
Joakim Allgulander, svensk mÃ¥lare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.Läs mer om Joakim Allgulander
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik joakim allgulander litografi litografier löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22 -
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52