KONST / Litografier / Litografi 15207164

nr 1520 7164

Litografi

Jenny Andersson. Signerad, numrerad 12/20, daterad 2000, bildmått: 20X20 cm, yttermått inklusive ram: 44X35 cm

Utrop:

400 kr

måndag 6 februari 2023
kl 20:52:59