KONST / Litografier / Litografi 7964571
nr 796 4571
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Litografi, Jan Naliwajko (f. 1938), 184/360, signerad, motivets mått: 60x43
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 december 2012
kl 19:16:42
150 kr
150 kr
200 kr
300 kr
500 kr
400 kr
500 kr
700 kr
Jan Naliwajko
Läs mer om Jan Naliwajko