KONST / Litografier / Litografi 8393333
*
nr 839 3333
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Litografi, Jan Naliwajko (f. 1938), 50/100, motivets mått: 18x12
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 augusti 2013
kl 20:09:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/8 19:45:20
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Jan Naliwajko
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik jan naliwajko litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:05
*
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Jan Naliwajko
nr 839 3333
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Litografi, Jan Naliwajko (f. 1938), 50/100, motivets mått: 18x12
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 augusti 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/8 19:45:20 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. mÃ¥lare, grafiker och skulptör.Läs mer om Jan Naliwajko
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik jan naliwajko litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:05