KONST / Litografier / Litografi 12257171
nr 1225 7171
Ingvar Hurtig
(f. 1934), Sverige
Litografi, Signerad, daterad 1969, numrerad 6/10. 62x94 cm
Ingvar Hurtig, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1934.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 december 2018
kl 18:45:44
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Ingvar Hurtig
Läs mer om Ingvar Hurtig