KONST / Litografier / Litografi 16558446
nr 1655 8446
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Litografi, Oramat löst blad. Signerad, numrerad 48/250, daterad -99, Kontruktivistiskt Millenium, bladets mått: 47x33 cm
Kondition: slitage
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 november 2024
kl 18:11:34
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni