KONST / Litografier / Litografi 15873016

nr 1587 3016

Helene Billgren

(f. 1952), Sverige

Litografi, Signerad, numrerad 40/150. Bildmått: 32x32cm, yttermått inklusive ram: 48x48cm

Helene Billgren, född 1952 i Norrköping, svensk målare och tecknare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 11 december 2023
kl 19:00:19

  • Tema
  • 11 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Helene Billgren

Läs mer om Helene Billgren