KONST / Litografier / Litografi 12376504
nr 1237 6504
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 128/150. Motivet: 29x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:46:56
22/2 17:35:39
24/2 16:37:30
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg