KONST / Litografier / Litografi 8737743
nr 873 7743
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Litografi, Hans Arnold (1925-2010), ur Grodkungen, diameter: 26, signerad, ej numrerad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 februari 2014
kl 19:39:52
1/2 23:25:59
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold