KONST / Litografier / Litografi 14545077
nr 1454 5077
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 139/180, yttermått inklusive ram: 30x40 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:39:26
8/3 13:15:08
250 kr
13/3 11:25:27