KONST / Litografier / Litografi 16066099
nr 1606 6099
Gudmar Olovson
(1936-2017), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 22/250, studie. Bildmått: 56x38 cm, yttermått inklusive ram: 58x40 cm
Utrop:
500 kr
måndag 18 mars 2024
kl 18:49:50
Gudmar Olovson
Läs mer om Gudmar Olovson