KONST / Litografier / Litografi 12308013

nr 1230 8013

Litografi

G Holmquist, Hasselbacken. Signerad, daterad 1923, numrerad 170/500. Motivet: 27x41 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 januari 2019
kl 18:37:31

14/1 19:05:56 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm