KONST / Litografier / Litografi 12308013

nr 1230 8013

Litografi

G Holmquist, Hasselbacken. Signerad, daterad 1923, numrerad 170/500. Motivet: 27x41 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 januari 2019
kl 18:37:31

14/1 19:05:56 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm