KONST / Litografier / Litografi 14556146
nr 1455 6146
Ewert Karlsson EWK
(1918-2004), Sverige
Litografi, "Moder jord". Signerad, numrerad 301/350, daterad -93. Bladets mått: 45x52, oramat löst blad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:27:51
18/3 20:23:03
Ewert Karlsson EWK
Läs mer om Ewert Karlsson EWK