KONST / Litografier / Litografi 13872172
nr 1387 2172
Ewert Karlsson EWK
(1918-2004), Sverige
Litografi, Gustav VI. Signerad, numrerad 44/100, daterad -89, yttermått inklusive ram: 70x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:41:20
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Ewert Karlsson EWK
Läs mer om Ewert Karlsson EWK