KONST / Litografier / Litografi 15837394
nr 1583 7394
Ewert Karlsson EWK
(1918-2004), Sverige
Litografi, Gustav VI. Signerad, numrerad 44/100, daterad -89. Bildmått: 60x41 cm, yttermått inklusive ram: 70x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 december 2023
kl 20:32:40
4/12 10:51:08
150 kr
4/12 18:26:11
Ewert Karlsson EWK
Läs mer om Ewert Karlsson EWK