KONST / Litografier / Litografi 15837394

nr 1583 7394

Ewert Karlsson EWK

(1918-2004), Sverige

Litografi, Gustav VI. Signerad, numrerad 44/100, daterad -89. Bildmått: 60x41 cm, yttermått inklusive ram: 70x55 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 4 december 2023
kl 20:32:40

4/12 10:51:08 1      150 kr
4/12 18:26:11 2      Vinnande bud

Ewert Karlsson EWK

Läs mer om Ewert Karlsson EWK