KONST / Litografier / Litografi 14445062
nr 1444 5062
Emil Johanson-Thor
(1889-1958), Sverige
Litografi, Signerad, daterad 1915. Bildmått: 22x34, yttermått inklusive ram: 36x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:33:05
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Emil Johanson-Thor
Läs mer om Emil Johanson-Thor