KONST / Litografier / Litografi 5918098
*
nr 591 8098
Litografi
Efter Zorn, "Lots" 31x24
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 juli 2009
kl 19:30:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/7 17:33:42
1
300 kr
27/7 19:25:33
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders zorn grafik litografi litografier svensk grafik svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer zorn
-
5099 Blyerts
Tillskriven Arvid Fougstedt. Bildmått: 34x24cm, yt..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:39
-
6160 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Ytt..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:35
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:28
*
Litografi
nr 591 8098
Litografi
Efter Zorn, "Lots" 31x24
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 juli 2009 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/7 17:33:42 | 1 | 300 kr |
27/7 19:25:33 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders zorn grafik litografi litografier svensk grafik svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer zorn
-
5099 Blyerts
Tillskriven Arvid Fougstedt. Bildmått: 34x24cm, yt..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:39 -
6160 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Ytt..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:35 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:28