KONST / Litografier / Litografi 14677154
*
nr 1467 7154
Litografi
efter Pablo Picasso. Tryckt signatur, ej handsignerad. Numrerad 154/2000, daterad 1973. Henri Dechams, Mourlot. Bildmått: 56x40 cm, yttermått inklusive ram: 73x58 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2022
kl 19:01:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/5 20:31:30
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej handsignerad grafik henri dechams litografi litografier mourlot pablo picasso
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28
*
Litografi
nr 1467 7154
Litografi
efter Pablo Picasso. Tryckt signatur, ej handsignerad. Numrerad 154/2000, daterad 1973. Henri Dechams, Mourlot. Bildmått: 56x40 cm, yttermått inklusive ram: 73x58 cm
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/5 20:31:30 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej handsignerad grafik henri dechams litografi litografier mourlot pablo picasso
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28