KONST / Litografier / Litografi 14109463

nr 1410 9463

Marc Chagall

(1887-1985), Frankrike

Litografi, efter Marc Chagall (1887-1985), ej signerad. Bildmått: 37x9, yttermått inklusive ram: 51x23 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 9 augusti 2021
kl 19:10:41

Marc Chagall

Läs mer om Marc Chagall