KONST / Litografier / Litografi 15186111
nr 1518 6111
Curt Asker
(f. 1930), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 50/50. Bildmått: 28x33 cm, yttermått inklusive ram: 48x51 cm
Curt Asker, svensk målare, grafiker och skulptör född 1930.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 januari 2023
kl 20:07:06
30/1 20:02:06