KONST / Litografier / Litografi 14003250
nr 1400 3250
Claude Weisbuch
(f. 1927)
Litografi, Claude Weisbuch (f. 1927), Signerad, numrerad 206/360, hästar. Motivet: 52x74, yttermått inklusive ram: §56x77 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 maj 2021
kl 20:59:33
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr