KONST / Litografier / Litografi 16165269

nr 1616 5269

Litografi

Cecilia Friesedahk. Signerad, numrerad 3/310, daterad - 75, zebror, 23x31 cm, yttermått inklusive ram: 38x47 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 april 2024
kl 20:22:16

29/4 14:27:46 1      Vinnande bud