KONST / Litografier / Litografi 13491345
nr 1349 1345
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Litografi, "Gamla Hagalund". Signerad, numrerad 30/250, daterad -79. Motivet: 38x46 cm
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:50:21
24/9 21:10:49
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson