KONST / Litografier / Litografi 12691398

nr 1269 1398

Brita af Klercker

(1906-2001), Sverige

Litografi, Signerad, numrerad 2/10,1944, ekipage. Motivet: 33x44 cm

Brita af Klercker, svensk målare född 1906, död 2001.

Utrop:

500 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 19:19:59

Brita af Klercker

Läs mer om Brita af Klercker