KONST / Litografier / Litografi 12815330

nr 1281 5330

Bertil Bull Hedlund

(1893-1950), Sverige

Litografi, Signerad. Motivet: 27,5x22, Oidentifierad konstnär. 30x26 cm

Utrop:

500 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 19:35:05

Bertil Bull Hedlund

Läs mer om Bertil Bull Hedlund