ART / Lithographs / Litograph 13588600
nr 1358 8600
Axel Nilsson
(1889-1981), Sverige
Axel Nilsson (1889-1981), Sweden. Västerbron bridge in Stockholm, ej numrerad. Signed, dated 1934. Subject: 36x55,
LITOGRAPH, Västerbron, ej numrerad. Signerad, daterad 1934. Motivet: 36x55 cm
700
SEK 1100
Monday November 2 2020
at 19:40:57
300 kr
450 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Robot)
1.100 kr