KONST / Litografier / Litografi 13588600

nr 1358 8600

Axel Nilsson

(1889-1981), Sverige

Litografi, Västerbron, ej numrerad. Signerad, daterad 1934. Motivet: 36x55 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 2 november 2020
kl 19:40:57