KONST / Litografier / Litografi 12691032
nr 1269 1032
Arne Lindqvist
(1927-2010), Sverige
Litografi, "Bareller i snö". Signerad, daterad 1983. Motivet: 14,5x27,5 cm
Arne Lindqvist, svensk bildkonstnär född 1927, död 2010.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 19:58:38
19/8 18:14:00
Arne Lindqvist
Läs mer om Arne Lindqvist