KONST / Litografier / Litografi 9671344
*
nr 967 1344
Ã…ke Ahlberg
(f. 1943), Sverige
Litografi, Ã…ke Ahlberg, 141/150, motivet: 51x63
Åke Ahlberg, svensk målare född 1943.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 juni 2015
kl 20:21:04
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige åke ahlberg
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:38
*
Ã…ke Ahlberg
Åke Ahlberg, svensk målare född 1943.
nr 967 1344
Ã…ke Ahlberg
(f. 1943), Sverige
Litografi, Ã…ke Ahlberg, 141/150, motivet: 51x63
Åke Ahlberg, svensk målare född 1943.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 15 juni 2015 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige åke ahlberg
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:38



