ART / Lithographs / Litograph 10638002
nr 1063 8002
Adrian van Arkel
(1924-2006), Sverige
Adrian van Arkel (1924-2006), Motiv från Söder, Stockholm, bladets mått: 57x75, löst blad.
LITOGRAPH, Adrian van Arkel (1924-2006), Motiv från Söder, Stockholm, bladets mått: 57x75
Condition: löst blad
Adrian van Arkel, Swedish painter, born 1924, dead 2006.
300
SEK 100
Monday October 17 2016
at 19:36:35
14/10 16:38:54
- Thema-auction
Oct 17
Read more about Grafik
Adrian van Arkel
Read more about Adrian van Arkel