KONST / Litografier / Litografi 12645196
nr 1264 5196
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Litografi, "Föl", signerad i tryckplåt. Motivet: 31x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:21:22
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund