KONST / Litografier / Litigrafi 8513630
nr 851 3630
Igael Tumarkin
(1933-2021), Israel
Litigrafi , Yigal Tumarkin, 31/100, -64, signerad, motivets mått: 48 x 32
Igael Tumarkin, Israelisk konstnär född 1933, död 2021.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 19:46:14
2/10 18:27:14