ÖVRIGT / Leksaker / Leksaksbilar 14997236
nr 1499 7236
Leksaksbilar
4 st. Plåt, 1950-tal. Längd: 22-32 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:17:27
100 kr
200 kr
500 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)