MISCELLANEOUS / Toys / Toys 14808180
nr 1480 8180
TOYS
10 pieces, old, including Dinky Toys. Length: 8 - 17,
10 delar, modell äldre, bland annat Dinky Toys. Längd: 8 - 17
Condition: slitage, skador
400
SEK 300
Monday August 1 2022
at 18:06:19
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr