KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Landsskildringar 4172050

nr 417 2050

Landsskildringar

Kina, 1800-tal

Utrop:

50 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 5 juni 2006