KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Lacktavla 13978158

nr 1397 8158

Lacktavla

Korea, Sent 1900-tal, 39x27 cm, oramad

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:51:22

17/5 07:12:13 1      Vinnande bud