KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Koppsarstick 13592695

nr 1359 2695

Koppsarstick

3 st, Jakobsdahl, ur Suecia antiqua et Hodierna, oramade lösa blad, längd: 36,5-41 cm, djup: 30,5 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 9 november 2020
kl 18:16:50