KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 14744339
nr 1474 4339
Kopparstick
Kolorerat, 1800-tal, Romare. Bildmått: 40x56 cm, yttermått inklusive ram: 70x83 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 juni 2022
kl 20:12:48
13/6 13:42:08
13/6 13:42:17