KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 5793110

nr 579 3110

Kopparstick

J B Greuze, Frankrike, 1800-tal, interiör, 50x63

Utrop:

300 kr

Såld:

650 kr

måndag 27 april 2009
kl 19:37:00