KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 8181442
nr 818 1442
Kopparstick
Drottningholm, 1692, 31x58
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 april 2013
kl 19:04:00
1/4 18:58:38