KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 11075621

nr 1107 5621

Kopparstick

1800-tal, S. t Stefans martyr, motivet: 42x55

Kondition: vikskada

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 maj 2017
kl 20:15:10